GOLFBOX

Tere tulemast, armas golfinaine!

Golfihooaeg on alanud ja see tõotab tulla täis toredaid emotsioone pakkuvaid golfiringe, uusi sõpru ning mõnusalt veedetud aega. EGCC golfiklubi  sõbralikud naised ootavad oma ridadesse vanu ja uusi golfisõpru, nende pereliikmeid ja tuttavaid ning ka neid, kel kokkupuude golfiga seni sootuks puudub. Klubi naistetoimkond on korraldamas põnevat võistlussarja ning valmis võtma oma mentorluse alla kõik golfinaised, kes selleks soovi avaldavad. Kõik ettepanekud ja ideed on naiste tegevuse arendamiseks väga teretulnud meiliaadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Sellelt leheküljelt leiad infot EGCC klubi naistele suunatud tegevustest. Lehekülg uueneb ja täieneb pidevalt.

Naiste võistlussari Ladies Night Out

Golfivõistlus ja õhtune koosviibimine toimub kord kuus maist septembrini, teisipäeviti algusega kell 17. Ladies Night Out sarjas avaneb teil suurepärane võimalus veeta koos klubi 21+ vanuses golfinaistega sportlik ja lõbus õhtupoolik. Ürituse eesmärk on elavdada EGCC naiste omavahelist suhtlust ning innustada naisi golfiväljakule tulema. Oodatud on kõik golfi mängivad naised, sh 54 hcp mängijad, mitteaktiivsed klubiliikmed ning ka golfarid, kes ei ole varem võistelnud. Võistleme toredas ning vabas õhkkonnas üheksal rajal, vastavalt Stone või Sea väljakul. Õhtu lõpetame EGCC klubihoones Da Vinci Jõelähtme golfirestoranis kerge õhtusöögi ja meeleoluka koosviibimisega. Parimatele jagatakse võistluse järel ka auhindu.

Ladies Night Out 2019 sarja ajakava ja etappide juhendid:

21.05 kell 17 - Ladies Night Out I - Stone course 9 rada - VÕISTLUSJUHEND
18.06 kell 17 - Ladies Night Out II - Sea course 9 rada
23.07 kell 17 - Ladies Night Out III - Stone course 9 rada
13.08 kell 17 - Ladies Night Out IV - Sea course 9 rada
10.09 kell 17 - Ladies Night Out V - Stone course 9 rada

Kohtumiseni!

EGCC naistetoimkond
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Lisaks on omavaheliseks suhtlemiseks loodud ka EGCC klubi naiste Facebooki grupp, millega saad liituda siin.

 

EGCC naised sõpruskohtumisel Niitväljal 2018. aastal

GOLFBOX