GOLFBOX

Meile mahub Estonian Golf & Country Club'i klubiliikmeks kuni 650 liiget, 2023. aasta 1. märtsi seisuga on meil liikmeid 624.

Uute liikmete osas on eelisjärjekorras AS EGCC aktsionärid, kellel kehtivad olulised soodustused EGCC teenuste kasutamisel. Liikmeks saab ka ilma aktsiat omamata, kuid sel juhul peab kiirustama ...

Oleme klubi algusest alates hoidnud pigem tagasihoidlikku joont ja teinud oma asja tasa ja targu. Meie tagasihoidlikkus ei ole väljendunud eesmärkide puudumises või klubi punastes pintsakutes. Juba 2005. aastal ühinesime European Touriga, et saada otseühendus golfimaailma parimale know-how'le. Oleme võtnud  eesmärgiks korraldada igal aastal mõne suure olulise rahvusvahelise võistluse, et tuua Eestisse nii mängijaid kui ka võistluste korraldajaid ja kohtunikke. See on andnud paljudele võimaluse õppida maailma parimatelt ja kogeda tipptasemel golfisündmusi.

Headeks näideteks on siin aastatel 2009 ja 2011 korraldatud World Cup European Qualifieri profivõistlused, kust on osa võtnud paljud maailma tipud ja ka Ryder Cupi mängijad. Lisaks mitmetele Euroopa meistrivõistlustele on Jõelähtmes aset leidnud noorte, seeniorite ning sinna vahele ka naiste ja meeste individuaalsed Euroopa meistrivõistlused aastatel 2014 ja 2016.

Meie Jõelähtme golfimuru on näinud lühikese aja jooksul uskumatult suure hulga tippe. Ka Sea Course'i rekord 63 lööki kuulub 2016. aasta EM'il hõbedamedali kaela saanud ja praegu maailma esikümne piirimail olevale noorele talendile Viktor Hovlandile Norrast. 

Meil on väga hea meel, kui meie klubisse soovivad astuda uued liikmed, et väärtusi, mida klubi kannab, läbi enda mängu ja inimestesse suhtumisega edasi kanda. Klubi on täpselt nii tugev, kui on selle liikmed, ja natuke ajalugu sinna juurde!

Tegelikult saab golfi mängida ka ilma selleta, et kuskil klubis liige olla. Väljakud on avatud, isegi mänguõigust saab soetada ja mängida kasvõi 100 korda aastas. Klubisid ja alasid on maailmas palju, igal pool ei pea liige olema.

Kui golf on aga elus üle keskmisest oluline ning sellele lisada juurde ka sotsiaalsus, klubivõistlused ja sündmused, siis klubiliikmelisus annab juurde hea vundamendi, millele alati toetuda, kui soovid meie juurde mängima tulla, tutvuda uute endasarnastega või lihtsalt klubis mõnusalt aega veeta.

Tuletame meelde siinkohal meie 2020. aastal uuendatud eeliseid, mida klubiliikmelisus Estonian Golf & Country Club'is annab. Lisaks HCPI pidamisele ja koduklubiteenustele on võimalik soetada aktsia AS EGCC's, kes omab ja haldab Jõelähtme golfiväljakuid. Meil on üle 400 aktsionäri, kellele kuulub üle 50% aktsiaseltsist. Tänu aktsionäride panusele aastatel 20032007, suudeti EGCC valmis ehitada. Ehitamiseks saadud vahendid saadi läbi aktsiaemissioonide ja aktsiate emiteerimise, kuhu investeerisid tavalised golfimängijad ja klubiliikmed, kellel enamikul on üks-kaks EGCC aktsiat.

Täna meil endal juba ammu ühtegi aktsiat ei ole, kuid soovi korral saab turult aktsiaid osta. Nii mõnigi välismaalane, kes 2005. aastal aitas klubi ja ostis aktsiaid, on tänaseks oma mänguringide hulka vanusest tulenevalt vähendanud ja paljud mängivad enamik ringe mitte enam Eestis ning on nõus aktsia edasi müüma aktiivsetele Eesti oma mängijatele. Täpsemat infot AS EGCC aktsiate kohta saab siit

KLUBILIIKME JA AKTSIONÄRI EELISED

EGCC klubiliikme ja aktsionäri eelised kehtivad neile, kes on tasunud 2023. hooaja liikmemaksu ja mänguõiguse:

GOLFIMÄNG Klubiliige Aktsionär
HCPI arvestus + +
Klubiliikme külalise soodushinnaga green fee vastavalt kehtivale mänguõigusele 1 mängija 3 mängijat
Klubivõistlused soodushinnaga vastavalt kehtivale mänguõigusele + +
Golfiauto soodushinnaga (tavahind 45 €) 35 € 25 €
Liikmetele suunatud tiiajad nädalavahetustel kuni kella 9.00 + +
25 Sea Course'i voucher'it soodushinnaga - 1350 €
Kuni 25-aastase (k.a) lapse või lapselapse tasuta mänguõigus vastavalt kehtivale mänguõigusele - +
Klubihoones golfivarustuse hoiustamine - +
Golfikindlustus + +
GOLFITREENINGUD
Harjutuspallid soodushinnaga + +
Jõelähtme Golfiakadeemia grupitreeningud soodushinnaga + +
PRO SHOP
EGCC logoriiete allahindlus 20% + +
REISIMINE
European Tour Destinationi väljakutel mängimine soodushinnaga (üle 30 väljaku maailmas) + +
Links2Golfi väljakutel mängimine soodushinnaga või tasuta (üle 800 väljaku maailmas) - +
Top Nordic Golf Clubi väljakutel mängimine tasuta (üle 10 väljaku Skandinaavias) - +
MUUD EELISED
Klubihoone seminaritoa rendi allahindlus 50% - +

Täname kõiki aktsionäre ja klubiliikmeid, kes on aastate jooksul meie klubi toetanud. Tänu teile oleme nii kaugele jõudnud, et saame minna tugeva seljatagusega edasi meie järgmisi pikki eesmärke täitma. Teeme seda nii nagu klubi algusest alates oleme teinud: rahulikult, kiirustamata, mõistusega ja tagasihoidlikult. Meie klubis on olulised traditsioonid, ajalugu, loodus, inimesed, golfiväärtused ja ajalugu ning seda kõike väljendavad ka meie ehitatud väljakud oma ilus, keerukuses, naturaalsuses ja samas geniaalses lihtsuses. 

Rõõm on seda jagada võimalikult paljudega siin Jõelähtmes! 

 

Hanno Kross
Estonian Golf & Country Club'i juhataja

GOLFBOX