Kutsume kõiki golfimängijaid tooma oma sõbrad ja perekonnaliikmed meie KidZone PAR3 väljakule mängima! Green cardi mängija ei vaja, oluline on, et temaga kaasas oleks keegi golfimängija, et turvalisus oleks garanteeritud. Soodus Green Fee 9 rajalise Stone Course'i sees oleval PAR3 väljakule on 10€, mis sisaldab golfikeppide renti kui ka 25 rangepalli enne mängu harjutamiseks. 

Usume, et kui paar-kolm korda sõbraga 9 rada ära mängida, siis saab golfi olemusest palju paremini aru, kui ainult harjutusväljakul palle lüües. Golf on maailma kõige sotsiaalsem spordiala ja puhas tervis! Võtke julgelt oma perel käest kinni ja kasutage võimalust! Või tooge kaasa väljakule oma hea sõber, kes siiani ei ole aega leidnud või julgenud otsustada green cardi teha. Küll selle kaardi jõuab teha, kui paar korda olete koos ära mänginud, soov on kindlasti peale seda palju selgem.

Selleks, et soodushinda kasutada, tuleb alloleval lingil registreerida mängija, kes 10€ pakkumist kasutab:

REGISTREERIMINE

Mänguaeg tuleks enne kohaletulekut kindlasti broneerida. Kellel on Golfbox süsteemile ligipääs, see saab ise ennast ja sõpra registreerida. Kellel ligipääsu ei ole, võib võtta julgelt ühendust meie klubiga telefonil 6025 290 või e-maili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Soovitavad mänguajad on hommikud ja tööpäeva päevad või nädalavahetuste peale lõunad/õhtud, kus mängijaid on vähem, saate nautida rahulikumalt. Kuigi kui golfimängijaga koos mängitakse PAR3 väljakut, siis üle 2h väljakul 9 rada on ka raske mängida.  

 

Tere tulemast golfama, näeme sel kevadel golfiväljakul!