GOLFBOX

Mis on Green Card?

Green Card on tunnistus, mis antakse golfimängijale, kes on tutvunud golfi algtõdede ja mängureeglitega ning läbinud green card'i kursuse. Green card'i kursus koosneb teooriaosast, kus antakse ülevaade golfi ajaloost, reeglitest ja üldtõdedest ning praktilisest osast, kus õpitakse erinevaid löögivõtteid ja lööke harjutusväljakul ja range'l.

Kursuse käigus viib juhendaja läbi mitmeid teste erinevate löökide harjutamiseks ja kinnistamiseks. Viimasel päeval pannakse oma vastõpitud oskused proovile ka rajal - golfiväljakul. Green card'i kursused kestavad 2 päeva. Kursuste kestvus on mõlemal päeval umbes 5-6 tundi.

Green card'i kursusi viivad läbi Eesti kogenuimad golfitreenerid - Eesti PGA pro'd Rein Auväärt ja Enrico Villo. 

Kursused toimuvad eesti keeles, kuid vastavalt sooviavaldustele on võimalik kursusi läbi viia ka vene, inglise või soome keeles. Gruppide maksimaalne suurus on 10 osavõtjat, et garanteerida treeneri piisav tähelepanu alustajale. 

EGCC's golfiõppega alugust tehes on oluliseks lisaväärtuseks tasuta 30 päevane mänguõigus peale Green Cardi kursuse läbimist. On hästi oluline, et kursuselt saadud teadmised saaks kinnistada täismõõtmetes golfiväljakul, milleks meie 9 rajaline Stone Course sobib ideaalselt. Kursusejärgselt on võimalik soetada esimesel hooajal Stone Course'il lisaks mänguõigus 49€ kuus (tavahind 390€ hooaeg).

Golfimänguga alustajatel on võimalik valida kolme erineva kursusepaketi vahel, milles igaühes on juba tasuta kuuajaline mänguõigus sees:

 

 

 

PÕHIPAKETT 120€

PÕHIPAKETT + RENT 150€

PÕHIPAKETT + TREENING 180€

Kahepäevane green card'i kursus, kestvus kokku 10h

 

X

X

X

Harjutuskeppide rent kursuse ajal

 

X

X

X

Harjutuspallide kasutamine kursuse ajal

 

X

X

X

30 päevane mänguõigus EGCC Stone Course'il (väärtus 49€)

Kuni 16.04 ostes tasuta kokku kaks kuud!

 

X

X

X

30 päevane golfivarustuse rent mänguõiguse perioodil

(väärtus 70€)

 

 

 

X

X

Osalemine PRO edasijõudnute treeningutel või BMW sisegolfi ühe kuu pääse

(väärtus 70€)

 

 

 

 

X

  

Kursusele registreerimiseks palume helistada või saata info soovitud kuupäeva (vaata 2017 kursuste jakava siit) kohta allolevatel kontaktidel:

E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tel: +372 602 5290

Kursust on võimalik vormistada ka kinkekaardina

 

 

GOLFBOX