Järgmisel aastal jäävad meie hinnad suures plaanis samaks nagu olid sel aastal. Klubiliikmetele on Sea+Stone Course'i mängimiseks hind 1025€ (hind sisaldab ka aastast klubimaksu ja HCP pidamist). Mitteliikmed saavad soetada eraldi ka lihtsalt mänguõigust nii Sea Course'ile kui ka Stone Course'ile. 2. jaanuaril loosime välja ühele õnnelikule Sea+Stone Course'i ja teisele Stone Course'i aastamakse tagastuse.

Kel aktsiat veel ei ole, neil on samuti kaks valikut - mänguõigus Stone Course'il maksab 390€ ning Sea ja Stone Course'il kokku 1100€. Kui soovitakse lisaks omada EGCC's HCP'd ja koduklubi teenust, siis lisandub eraldi 125€ aastas, mis annab õiguse mängida ka kõikidel European Tour Properties väljakutel 35€ green fee'ga* ning tuua külalisi -50% green fee'ga vastavale väljakule, millel mänguõigust omatakse.

Kes soovib võita oma aastamaksu tagasi, sel on suuremad võimalused, kui tasub aastamaksu selle aasta novembris, sest loosikasti lisame kõikide novembris maksnute eest kaks loosikupongit. Detsembris tasunud osalevad aastaalguse loosis ühe loosikupongiga. 2. jaanuaril kell 15:00 loosime kaks võitjat**, kellest ühele kanname tagasi tema juba tasutud Sea+Stone Course'i aastamakse ning teisele tema Stone Course'i aastamakse.

Ehk lühidalt on kaks võimalust:

  Klubiliige "Veel-mitte-liige"
Sea + Stone Course 1025€ 1100€
Stone Course   449€

 

Klubiliikmetel on hinna sees ka 125€ klubimaks ning Sea Course'i tasus kogu hooaja rangepallid, mitteliikmete aastamakse sees on vaid mänguõigus vastaval väljakul, HCP arvestust ja rangepalle ei ole.

Lisaks on võimalik ettevõtetel soetada VIP kaart, millega saab mängida ükskõik, kes parasjagu kaardiga mängima tuleb. Selle hind on 1800€ +km

Aastamaksud palume tasuda MTÜ Estonian Golf & Country Club'i arveldusarvele EE652200221021614555.

Soovime kõikidele loosiõnne, võiduvõimalus on üks elu suurimaid! Enne aasta lõppu tasuvad tavaliselt oma mänguõigused suurusjärk 100 inimest, võiduvõimalus on keskmisest suurem, eriti kui tasuda veel novembris!

 

* ETP mängimise täpsemate tingimustega saab tutvuda siin

** Makse peab olema tulnud üle MTÜ Estonian Golf & Country Clubi kontole hiljemalt 2.01.2017 kl 12:01

Foto: Hanno Kross, meeste EM'i kolmanda võistluspäeva hommikul